Kontakt

Gabinet Akupunktury „ENJI”
ul. Czerniakowska 28A
00-714 Warszawa

REJESTRACJA WIZYT

tel. 607 489 251

Jeżeli chcesz umówić wizytę w naszym gabinecie – zrobisz to najszybciej wybierając jedną z dwóch opcji dostępnych poniżej:

Masz Pytania?

Najszybciej zrobią to państwo telefonicznie bezpośrednio dzwoniąc do pani profesor pod nr 607 489 251. Rejestracja online działa dobrze ale zanim sprawdzimy dostępność wolnych terminów przyjęć może to zająć do 2 dni roboczych.

Tak. Najmłodszy pacjent naszego gabinetu ma 7 lat, natomiast górnej granicy wieku nie ma. Dzieci podczas badań i zabiegów muszą przebywać w towarzystwie opiekuna prawnego lub rodzica.

Wymagania sanitarne są ostre. Pacjent zobowiązany jest do zastosowania się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. W czasie zabiegów nie musi mieć maseczki na twarzy.

Tak. Irydologia zawarta jest w usłudze Pierwszej Wizyty. Koszt irydologii to 250 zł i jest to też koszt Pierwszej Wizyty.

O ile gabinet (wszystkie pokoje), podjazd do gabinetu są jak najbardziej przystosowane do przyjęcia osób na wózkach. WC nie jest przystosowane do przyjęcia pacjentów na wózkach.

WHO uznało medycynę tradycyjną za naukę tak samo jak medycynę akademicką. Są to dwa jednakowe systemy powstałe w celu: diagnostyki, leczenia i zapobieganiu chorobom.